Купити яблука оптом — як вибрати найкорисніші?

Щоб яблука посмакували вам усю зиму і максимально зберегли свої цінні властивості, їх необхідно правильно зберігати.

У фермерському господарстві Пилипенка П. Г. почався збір врожаю зимових сортів яблук. Цього року вдалося суттєво збільшити урожай таких сортів, як Чемпіон, Голден Делішес, Ренет Симиренка, Декоста (Джонаголд), Джонагоред та ін.

Сучасному покупцю буває досить складно вибрати якийсь сорт яблука, адже їх досить багато і усі вони мають свої корисні властивості, так необхідні у зимову пору року.

Єдине спільне у всіх яблук - те, що вони є малокалорійним продуктом, який багатий на клітковину, а також на поживні вітаміни та мінерали, такі як фітонутрієнти, які захищають нас від багатьох хвороб, та кварцетин, який має багато унікальних властивостей та діє на організм людини як антиоксидант і діуретик. Не менш важливим є кемпферол, який також міститься у яблуках, він виводить токсини з організму.

Отже, як правильно вибирати яблука?

Поговоримо, як обрати найкращі плоди, які будуть смачними та довго зберігатимуться.

1. Вибирайте невеликі яблука

Те, що чим більше яблуко, тим більше у ньому вітамінів та мінералів, є міфом. Насправді великі яблука мають лише більший вміст води, а по кількості вітамінів таке яблуко не відрізнятиметься від трохи меншого. У нашому фермерському господарстві ми вирощуємо багато яблук з великим вмістом вітамінів. Серед них - Чемпіон (плоди середні, вагою 160-190 г), Голден Делішес (140-170 г), Ренет Симиренка (до 200 г), Декоста Джонаголд (від 150 г) та інші.

2. Товста шкірка - більше вітамінів

«Хто яблуко в день з'їдає, у того лікар не буває» - ця відома приказка доводить, що усі частини «райського фрукта» містять такі цінні для нас поживні речовини. Науково доведено, що у шкірці яблука кількість антиоксидантів більша, ніж у м'якоті, у понад 5 разів. Головне правило при виборі яблук - шкірка не повинна бути липкою.

3. Червоні яблука багаті на поліфеноли

Поліфеноли - це сполуки, які захищають наш організм від багатьох захворювань, тому їх також називають «сполуками тривалого життя». Такі сполуки містяться у продуктах червоного та синього кольору, наприклад, у гранаті, малині, вишнях, чорниці та інших. У нашому фермерському господарстві вирощується багато різноманітних сортів яблук червоного забарвлення, як-от Фуджі, Ред Джонапринц, Гала, Айдаред, Флоріна, Чемпіон, Декоста та інші. А щоб у зимовий період яблука не втратили вміст поліфенолу, їх варто зберігати у холодному місці.

4. Зелені яблука - ключ до молодості

В яблуках зеленого кольору багато волокон і пектину, а також антиоксиданту кверцетину. Ці речовини відновлюють клітини серця, очищають судини, виводять холестерин і омолоджують організм.

Фермерське господарство Пилипенка П. Г. вирощує та продає яблука оптом лише хорошої якості. Всі яблука добірні, високої смакової якості, мають відмінний товарний вигляд.

Ми гарантуємо якість та тривалий термін зберігання нашого урожаю.